5 טיפים לתזונה נכונה:

כמה אנשים אתם מכירים שהתחילו דיאטה על מנת לשמור על תזונה נכונה? הרבה. אבל כמה מהם באמת הצליחו להמשיך את הדיאטה הזו לאורך זמן? לא כל כך הרבה.. בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

ריכזנו עבורכם 5 טיפים לתזונה נכונה. נסו לקחת על עצמיכם טיפ אחד, להקפיד עליו לאורך זמן ולאט לאט להמשיך לשלב עוד טיפים בחיים שלכם שייתרמו לכם המון. 

רוצים עוד מאמרים בנושא תזונה נכונה? הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

רעבים? לאט לאט..

שימו לב לקצב האכילה שלכם, הקפידו על אכילה איטית. כשתאכלו לאט יותר אתם תדעו לזהות את רמת השובע שלכם ותמנעו מעצמכם אכילה מיותרת שיכולה לגרום להשמנה. חוץ מזה שאכילה איטית עוזרת לתפקוד של מערכת העיכול. 

חלבונים, יאמי.

אכילת חלבונים נותנת לנו תחושת שובע. ככל שתאכלו יותר חלבונים תרגישו שבעים יותר ותוכלו לרדת במשקל בקלות יותר. בנוסף, אכילת חלבונים היא מרכיב חשוב ובריא לתזונה נכונה ובריאה. ממומלץ לשלב בכל ארוחה. 

ירקות ירקות ירקות!

ירקות הם מרכיב מאוד חשוב בתזונה נכונה. בירקות תמצאו ויטמינים ומינרליים שיעשו לכם ולגוף שלכם רק רק טוב! יש מגוון כלכך רחב של ירקות.. איך תדעו לבחור? במיוחד בשביל זה סידרנו לכם 20% הנחה למארז הירקות המומלצים ביותר שלנו! כנסו לאתר ורכשו עכשיו!

לחם דגנים מלאים

אכילת לחם מדגנים מלאים זאת הבחירה הנכונה. דגנים מלאים מפחיתים סיכויים למחלות ומסייעים למערכת העיכול. בשביל לעזור לכם סידרנו 15% הנחה בחנות "הלחם של תומר" לקוראי האתר, מהרו להזמין.

טלפון? OUT! 

לכל ארוחה שלכם מתווסף שימוש בטלפון? תפסיקו את זה וכמה שיותר מהר. מחקרים מראים שאנשים שמשתמשים בטלפון בזמן הארוחה צורכים יותר קלוריות במהלך האכילה מאשר אנשים שלא משתמשים בטלפון. האם זה עוזר לתזונה נכונה? לא ממש.. 

אז.. מה למדנו? דיאטות מכל מיני הסוגים לא אפקטיביות. השינוי מתחיל בנו! נשלב תזונה נכונה לאורח החיים שלנו וזה יעשה לנו רק טוב.

הרשמו לניוזלטר שלנו

ניתן לבטל בכל עת, בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו.