מתזונה ועד תנועה- איך לרדת 9 קילו בחודש?

קמה בבוקר בתחושת נפיחות? מוצאת את עצמך רודפת אחר המתוק כל היום? מנסה לשמור אבל לא רואה תוצאות? חשה עייפות במשך היום? רוצה לשנות אורח חיים לטווח הארוך? 

הסדנא שלנו היא הפתרון המושלם עבורך! הצטרפי אלינו ונעשה לך סדר! נדבר על תזונה טבעית בשילוב אימוני כושר, נבנה תפריט אישית עבורך ונעזור לך לחזור להיות צרכנית נבונה בבחירת המזון שאת אוכלת ומכניסה הביתה. 

תזונה טבעית VS.  תרבות העולם המערבי

תרבות השפע בחברה המערבית מאופיינת בצריכת מזון מעובד ומהיר, ההפוכה בהחלט מתזונה טבעית שמקורה כמובן במזון שהטבע נותן לנו.

בני האדם נהפכו "לאוכלי כל", עם כל השפע של המסעדות והמרכולים העצומים, מופיע על שולחנם מגוון של בשרים, דגים, ביצים, מוצרי חלב ומטעמים נוספים המכילים רכיבי מזון מזיקים.
רוב המאכלים הטריים ובייחוד הקפואים מלאים בהורמונים, בחיידקי ריקבון ובחומרים משמרים כאלה ואחרים. 

אז אם את ממשיכה לשאול את עצמך "למה אני משמינה?", "למה אני נפוכה?"- המזון המזוקק, המעובד, העשיר בכימיקלים בסוכרים ובשומן הם אלו המסכנים את בריאותך ובריאות ילדייך, הגורמים לעלייה במשקל, לאי נוחות גופנית ולירידה בתפקוד היום יומי.

כיצד תאמצי תזונה טבעית ונכונה לחייך?

בסדנא נלמד אותך להיות צרכנית מודעת בבחירת המזון אותו תכניסי לגופך וממה עדיף בכלל להמנע, באילו שעות ביום עדיף לאכול סוגי מזון כאלה ואחרים.
נבנה יחד איתך תפריט מפורט המותאם לסדר היום שלך תוך הסבר מעמיק על צירופי מזון נכונים בארוחות במהלך היום. 

נפרט מבחינה ביולוגית את הגורמים המובילים להשמנה, לעייפות, לדלקות פנימיות ונוכיח כי כל אלה נגרמים מתזונה לא נכונה של מזון מעובד ולא בריא.

אימוני כוח+תזונה טבעית ונכונה= הגעה מהירה ליעד שהצבת לעצמך

אנחנו בטח לא מחדשים לך שלאימוני כוח ואירובי יש השפעה גדולה על הירידה במשקל.
בשילוב הקפדה על תפריט מסודר של תזונה טבעית וצירופים נכונים ומותרים, הגדירי לעצמך מטרות ויעדים, מספר פעמים בשבוע בהם את מקדישה לגוף שלך, תחקרי את האימונים השונים,  תמצאי את האימון המועדף עלייך והקפידי להעלות את קושי האימון משבוע לשבוע. 

הרשמו לניוזלטר שלנו

ניתן לבטל בכל עת, בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו.