ממחלה להחלמה

איך קורה שאנשים היום בגיל 30 מרגישים כמו בני 70? מה הקשר האמיתי בין התזונה שלי לבריאות שלי, האם אפשר להיפטר מסכרת? לחץ דם? ועוד מחלות שהרפואה הקונבנציונאלית מגדירה אותן כחשוכות מרפא?

מקצוע הרפואה עדיין לא מכיר את הסיבה למרבית המחלות. שיטת הריפוי הטבעי טוענת שאין החלמה ללא הסרת הסיבה למחלה. הרפואה המערבית לרוב מטפלת בסימפטומים אך לא במחולל המחלה עצמו והריפוי אם מושג – הוא חלקי או סימפטומטי.

הרמב"ם – גדול המרפאים הטבעיים אמר בזמנו: "כל המנהיג עצמו בדרכים אלו אני ערב לו שיזקין הרבה ולא ימות מחולי" 

ובמה דברים אמורים? פשוט מאוד: לנהוג לפי חוקי הטבע. 

הפסוק הראשון בתורה הוא "בראשית ברא אלוקים…". כלומר העולם נברא בבריאות – בריאות הינו המצב הטבעי של כל הברואים, המחלה אינה מקרה רע המחלה הינה חלק מתהליך הבריאות התקין המחלה אותיות החלמה, כלומר, הגוף יכול בעזרת תזונה לחזק את המערכת החיסונית וכך להתמודד עם כל מחלה ולהתרפא מעצמו.

תנאי החיים כמעט בלתי אפשריים לקיום: יש הבדל אדיר בין אוכל למזון, האוויר מסוכן ,לחץ, שעות שינה ,רבוי מכשירי טכנולוגייה וקרינה מרובה, הרגלי החיים שלנו אינם נכונים. המפתח הוא שינוי הרגלי החיים שלנו ולמידת עקרונות פשוטים בדרך הטבע, שמתחיל בתזונה שלנו ושל ילדינו. 

אחד העקונות  לריפוי הטבעי של הגוף הוא מכלול אחד, כך שאם איבר אחד פגוע מיד יושפעו כל האחרים. לדוגמא כאשר ישנו לחץ דם גבוה מיד יושפעו הלב והכליות ובהדרגה כל איברי הגוף . 

בגוף יש חוק וסדר  כלומר הטבע לא טועה  גם כשמופיעות מחלות אוטואימוניות בהן הגוף "תוקף את עצמו", הגוף לא טועה. הסיבה היא הפרה של חוקי החיים ועל כן מופיעה מחלה.

לכן, אם חוזרים לפעול על פי חוקי הטבע ועוברים לתזונה נכונה המבוססת על עקרונות צירופי מזון בהתאם למבנה וליכולת של מערכת העיכול האישית שלנו ונותנים לגוף מנוחה מספקת – יופיע הריפוי המיוחל

מה היא תזונה טבעית:

א.ראשית לצמצם את המזון שמעלה את החומציות בקיבה כגון:בשר ,דגים, ביצים, מוצרי חלב, לחם לבן, קפה, תה, בירה,יין וכל מה שמכיל קמחים.

ב. עודף שומנים בתזונה: בעיקר שומנים מהחי.

ג. צריכת סוכר.

ד. חשיבה מוטעת בציבור שמוצרי חלב עשירים בסידן- טחינה שקדים מכילים פי 2.5 יותר סידן ולא מעלים את  רמת הכולסטרול בדם.

אילו הם כמה דגשים חשובים לתחילת הדרך

מוזמנים להרשם לסדנאות בנושאי התזונה וצומות לריפוי הגוף, במחיר לכל כיס!

מכללת הריפוי הטבעי חרדית הראשונה בעולם.

בואו להפיץ את הבשורה במגזר ולהציל חיים, כפשוטו.

שנשמע בשורות טובות

הרשמו לניוזלטר שלנו

ניתן לבטל בכל עת, בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו.