לא תאמין שזה הסוד לבריאות הגוף! אתה מוכן?

הידעת שישנם אנשים נטולי מחלות? הגיוני בעינייך שאין להם כלל צורך בתרופות? הם נהנים משקט ורוגע, לא תלויים במערכת הרפואית ולא זקוקים לעזרים חיצוניים שנכנסים לגופם. יש להם חיים בריאים ואיכותיים! כן… יש בני אדם כאלו, מן קבוצת אנשים קטנה ומובחרת שזכתה לגילוי המדהים הזה! וכעת הסוד לבריאות הגוף נחשף גם בפנייך! אתה מוכן? הוא ישנה את חייך…

כמה נברת וחיפשת את הסוד לבריאות הגוף? אז בוא נתחיל בגילוי...

שמעת אותו? מן קול קטן שלוחש לך "זהו, תסגור את המכסה", "למה אתה צריך עוד קרמבו, הרי הכל אותו טעם…" מן קול קטן שמעולם לא קיבל ממך יחס הולם, אלא  התעלמות מוחלטת וכך מעת לעת הבטן גדלה, לחץ הדם הגיע לשיאים חדשים, החשש לסוכרת גבר ועימם גוברת ההחלטה לעשות שינוי דרסטי באורח חייך ולפצח את הסוד לבריאות הגוף ולמראה צעיר יותר !

אבל זה די קשה, נכון?  יש כה הרבה טיפים  שכביכול "מגלים לך את אמריקה" אך אף אחד מהם לא מוכיח את עצמו לטווח הארוך.  אז כדאי שתשב ואילו אנו נחשוף עבורך את המידע שכה השתוקקת לגלות הסוד

לבריאות הגוף והנפש. כדאי שתשב, אתה הולך להיות בהלם!

לא פעם הבטת על קבוצה קטנה של בני אדם מוכרים ותהית הם עושים שונה ממך? למה הם נראים כה זוהרים, כה חטובים כה מוארים? 

"ואו איזה עור פנים צעיר יש לה", "אתה נראה מעולה! כמה ירדת?" לא הגיע הזמן שתזכה למחמאות אלה? אז שב לך בנוח ובוא נתחיל…

אנו בחברת בְּרִיאוֹת רוצים לגלות לך סוד עתיק, שישנה את חייך, את עור פנייך ואת גופך, אתה כבר מרגיש יותר טוב, נכון?

ששש... אתה מבטיח לשמור עליו בסוד? הסוד לבריאות הגוף ולמראה זוהר לאורך כל חייך מתגלה לנגד עינייך, ממש כאן...

אולי יש איזה סוד שיודעים רק מעטים? כמו כל דבר בבריאה המדויקת שלנו, גם כאן הסוד הוא כה טבעי, עד כדי כך שלא תאמין כי לא פעלת כך לפני כן. מחקרים כה רבים מציגים זאת אך תעשיות החלב, הבשר ובעיקר התרופות משתיקות כל הקשור לכך.

הגיע הזמן שתדע את האמת…

הסוד לבריאות הגוף הוא בהבנת הבְּרִיאוֹת

בוודאי כבר הבנת כי דרך חיים בריאה ונכונה, המתמקדת בתזונה טבעית, היא הסוד לבריאות הגוף שאתה כה מייחל לו. מדובר בדרך המשולמת והמוכחת מדעית לצמצום היקפייך. 
עד כה פעלת נכון…אבל ישנם סוגיות קטנות שמונעות ממך את כל הטוב שגופף אמור לחוש!

אם כך, איזו פעולה לא נכונה, מלווה אותך כה הרבה זמן? זה הולך להדהים אותך ...

הסוד מתחיל בהבנה כי אכילת כל חלבון מן החי, כולל בשר, דגים, חלב וביצים, היא אשר גורמת לגופך להגיע למקומות החשוכים ביותר! 

למעשה, אכילת הבשר, מתחלקת לשניים, מבחינה פיזית ומבחינה תודעתית: 

מבחינה פיזית הבשר מזיק לבריאות. מהספקטרום הגופני, כל רופא יטען זאת! אך רופאי המערב כפופים לתעשיית הבשר, החלב והתרופות ולכן ימשיכו להמליץ לך לאכול דנונה בבוקר, לצלות חזה עוף בצהריים ולקנח את יומך באומלט כארוחת ערב.

כמו כן, מהספקטרום הרוחני, אנו בני האדם דומים למשפחת הקופים, לא רק במראה או בהליכה שהתגבשה עם שנות האבולוציה, אלא ממש מבחינה גופנית פנימית!

כוונתנו היא שמערכת העיכול של הקוף זהה לשל בני האדם, לסת הקוף ושיניו זהות כשתי טיפות מים ללסת האדם. כלומר, כמו הקוף, כך גם אתה, נבראת נטול ניבים, ומכאן שלא נועדת לנעוץ את שינייך בבשר אחר. מידע מעניין, נכון?

מטרתן של אותן שיניים מחודדות, הקיימות בכל טורף אפשרי, היא להינעץ בבשר הטרף שלהם. אלו אינן קיימות בלסת האדם! אז אילו שיניים יש לבני התמותה? שיניים טוחנות אשר נועדו לטחון את הפירות, את הירקות ואת קליפותיהם העבות בלבד.

חשבת שזה מסתיים רק בזה? ממש לא! אלא שכל איבריו הפנימיים של הקוף ממערכת העיכול ועד המעי אשר נברא בגודל המדויק להכיל פירות וירקות ואינו בנוי מבחינת גודלו להכיל בשר, זהים לשלך! ואילו המערכת הפנימית של כל חיה טורפת שונה בתכליתה.

ומכאן אתה כבר מתחיל להבין כי אין ביכולתך לאכול בשר, מדוע? כי פירוק הבשר עבור גופך הוא משימה בלתי אפשרית! 

למה? כי הבשר עטיר בשומן רווי כאשר הוא חובר לגוף האדם הוא גורם ל"אלטקולארוזיס".  ובפירוש נעים יותר, לחסימת עורקים,  המהווה סממן מקדים להתקפי לב, בעיות בכלי הדם, חומציות, סוכרת ולא תאמין אבל גם סרטן.

אתה בוודאי תוהה לעצמך "די.. אני לא מאמין, כל העולם אוכל בשר, חלב וביצים, כולם טועים?" כן! מעטים בני האדם אשר מבינים כי בבשר קיים ריכוז גבוה של חלבון מן החי שעל מנת לפרק אותו, הגוף זקוק להמון חומצה! 

זכור, גוף חומצי, זה האויב השקט! 

מעולם לא חשבת שחומציות הגוף היא כה קריטית? אז כדאי שתתחיל לשים לב, כי חומציות הגוף עלולה לגרום לנפיחות, השמנה, דלקות פרקים, אלצהיימר, מחלות אוטואימוניות, סרטן ואפילו קמטים! 

כן, כן,…הקמט הקטן שחשבת כי מקורו מחיוכים ממשוכים או מהשנים שחלפו, נובע אך ורק מגורם אחד- הקושי של גופך לעכל את המזון שמעולם לא נועדת לאכול, לא החלב… לא הביצים… ולא הבשר…

אז מה אתה עושה? לומד! לומד מה הם המרכיבים הנחוצים לגופך ומה הם ההרגלים אשר מרעילים את חייך! הגיע הזמן שתהיה שייך לאותה קבוצה קטנה ומובחרת שנראת כה קורנת.

דוגמא ומופת ליישום הסוד לבריאות הגוף, היא המלכה האם של ספורט אילוסטרייטד ושל ויקטוריה סיקרט- גי'זל!

דוגמנית העל ידעה זאת כבר שנים. אופן התנהלותה ואורח חייה, מתבססים על אכילת הממתקים של הטבע, והנאה ממתנות הבריאה הקסומה שלנו.

אך היה אדם אשר הקדים אותה, אדם אחד, יחיד ומיוחד, כולנו מכירים את שמו, וככל שאנו מאפשרים לעצום את עינינו החומריות, אנו נצליח להבין את נקודת מבטו הכה נכונה.

הצלחת לנחש על מי אנו מדברים? תחזיק חזק- הסוד לבריאות הגוף הגיע דרך הרמב"ם! 

רבי משה בן מימון (הרמב"ם), נחשב לרופא הראשון! הוא אינו נזקק למכשירי הרפואה החדשניים על מנת לגלות תגליות, אלא קיבל הארות ממעלה וזכה למידע כה רב מהבריאה.

לא פלא שהיום "תגליות המדע", מתיישרות לאורח החיים של איש גדול זה. הרי שמדובר ברופא הראשון מימי בראשית אשר ידע את הסוד לבריאות הגוף וכעת גם אתה מתחיל להכיר את סודותיה הכמוסים של הבריאה. 

איזה כיף לגלות סוד קטן עם משמעות עצומה! 

כי דרך חיים קודמת לתזונה! אנו בחברת בְּרִיאוֹת, יודעים שהכל מתחיל מבפנים!

אלפי בני אדם שכבר איבדו את אמונם בגופם, בבריאותם ובעצמם, שיפרו את אורח חייהם באופן פלאי, בעקבות ההכשרה ההמצליחה והייחודית שלנו! הם רכשו ידע מעמיק, מקיף ועשיר בסודות תורת הריפוי הטבעי וכלים מעשיים ומהפכניים לריפוי הגוף והנפש.

 

לא הגיע הזמן להיות אחד מהם? יותר קורן ושמח? בעל עור פנים צעיר? ובריא כמו שמעולם לא היית? אצלנו בבְּרִיאוֹת, תגלה את הדרך לחיים מוארים ובריאים! כי זה הסוד לבריאות הגוף והנשמה מתחילה ממש כאן! אז חבר יקר, הזן את פרטייך וממוחינו כבר עכשיו ישוחחו איתך בשמחה.

בְּרִיאוֹת 

״כל המנהיג עצמו בדרכים אלו שהורינו,
אני ערב לו שאינו בא לידי חולי כל ימיו״

הרמב"ם – גדול רופאי היהדות ומגדולי המרפאים בעולם

הרשמו לניוזלטר שלנו

ניתן לבטל בכל עת, בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו.