הדרך אל האושר רצופה בפחמימות ריקות

אחרי כל כך הרבה שנים, עוד מעט 50 אבל מי סופר. אני מבינה שלגוף שלי יש רצונות משלו. הגוף שלי מכור לפחמימות ריקות.   

לחיות בשלום עם הגוף

כבר ניסיתי את כל הדרכים, לאכול שמונה שעות ואז לצום שש עשרה שעות, לאכול רק חלבונים, לאכול רק שומנים, אפילו עברתי ניקוי רעלים – אין לי מושג מי גרם לנו לחשוב שיש בגוף שלנו רעלים אבל אחרי כל מה שעברתי אני מקווה מאוד שמישהו ידאג לעצור אותו ויפה שעה אחת קודם.

קרואסון שוקולד או בורקס פינוקים

מחר בבוקר אני מתחילה להקפיד על תזונה בריאה, זאת ההבטחה שאני דואגת להפר כל יום מחדש. איך שאני מתעוררת בבוקר אני חושבת על קרואסון שוקולד חם או בורקס פינוקים מתפצפץ. ככה יוצא שעוד לפני שאני שותה קפה אני כבר מדמיינת את הסיטואציה שאני יוצאת מהבית ונוסעת שמחה ומאושרת אל המאפייה השכונתית. ואיכשהו כל בוקר מחדש אני מוצאת את עצמי מגיעה למשרד עמוסה בשקיות נייר מרשרשות המלאות במאפים ריחניים, לא להיות קטנוניים איתי בבקשה, קשה לי מאוד להחליט בתנאי לחץ איזה מאפה לקנות, שוקולד, גבינה או תפוחים. אין הלחץ הזה בבוקר הורג אותי! 

אהבה עצמית זה לחיות בשלום עם עצמי

אחרי שסיימתי לבדוק את טיבם של כל המאפים, כן כולם אני בחורה מאוד יסודית. מגיע הרגע הזה, שמתמלא בי כעס עצמי ותסכול. איך לעזאזל זה שוב פעם קרה, למה אני לא יכולה להתאפק, איך שוב לא עמדתי בתנאי הסף של עצמי. ואז זה מתחיל, הנאום בלב"לא יכולת לחלום על משהו אחר ? חלשת אופי שכמותך, בטוח היית מרגישה יותר טוב עכשיו אם היית מנשנשת פריכיות כוסמין עם נגיעות צ'יה במתבל קוטג' אחד אחוז כמו אתי מהנהלת חשבונות " ולרגע אחד שוכחת כמה זה היה טעים, אבל רק לרגע.  

שחר של יום חדש

אז אחרי שהפנמתי (50 שנה אבל מי סופר?) שאני לא ממש טובה בלקיים לעצמי הבטחות, הבנתי שהדרך הטובה  לחיות  בשלום עולמי  עם עצמי זה להימנע מהבטחות ופשוט לאכול את מה שבה לי אבל פחות. כי בנינו, אני מכורה, לא יכולה לוותר על התחושה הנעימה שמציפה אותי בכל קרואסון מחדש, אז תעשו לעצמכם טובה ותפרגנו לעצמכם באיזה קרואסון שוקולד מתוק או בורקס פינוקים  כי הדרך אל האושר רצופה בפחמימות ריקות.  

הרשמו לניוזלטר שלנו

ניתן לבטל בכל עת, בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו.