בירידה נכונה ובריאה במשקל אין קסמים, יש דרך!

לרב לאנשים שהם בעודף משקל יש התנהלות תזונתית לא נכונה. עודף משקל או קושי בניהול משקל תקין הוא תוצאה של התנהגות לא נכונה שחוזרת על עצמה והופכת להרגל. 

 

"גורמי ההשמנה" הם סוגי בעצם כשלים בהתנהלות התזונתית המהווים את הסיבות לעודף המשקל. כשל לדוגמא הוא מחסור בצריכת חלבון הגורם לאיבוד מסת שריר ולאגירה של תאי שומן. כל עוד לא פותרים את הכשלים ויוצרים במקומם הרגל התנהגותי חדש ונוח, שום דיאטה לא תעזור, למעשה כל פתרון שינסה לפתור את עודף המשקל בלי לטפל בגורם ההשמנה רק יגרום לתסכול נוסף.

 

שמי שי ובשנים האחרונות אני עוסק בתחום אורח חיים פעיל ובריא וזאת לאחר שעברתי בעצמי תהליך והבנתי שאפשר וכדאי להתאים לכל אחד ואחת את הדרך הנכונה והבריאה להגיע ליעדם. בעברי הייתי כדורגלן וכושר גופני תמיד היה חלק בלתי נפרד מחיי. בשנים האחרונות עברתי הכשרות רבות ותהליכים רבים בתחום האימון האישי ואחת המטרות שנולדו מתוך הכשרות אלו הייתה לעשות שינוי בחייהם של אנשים.

 

גיליתי שהרבה אנשים נלחמים יום יום לרדת במשקל ורובם לא מצליחים לשמור על המשקל שכבר השיגו ועולים הכל חזרה ובדרך כלל עם עודף. מטרתי העיקרית היא לחבר אנשים לפעילות גופנית קבועה ובעיקר לאמן אותם להרגלים נכונים ונוחים שיקלו עליהם להגיע למשקל תקין וחשוב מכך, מלמד אותם איך לאמץ את ההרגלים ולשמור על המשקל שהשיגו לתמיד.

 

רק שביל התנהגותי חדש מייצר תוצאה שנשמרת!

לשיחת אבחון ללא עלות לחצו על הלינק ואצור קשר בהקדם!

הרשמו לניוזלטר שלנו

ניתן לבטל בכל עת, בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו.