הצלחות

ההצלחה של אילנה

לקרן הדיאטנית ברצוני להודות לך על התמיכה לאורך הדרך הארוכה שבה אני נמצאת. לפני שנה וחצי הצטרפתי לקבוצה כדי להקנות הרגלי אכילה נכונים וזאת כדי להבטיח דרך חדשה ונכונה. לפני 10 חודשים עברתי ניתוח שרוול שהקנה לי חיים חדשים הן מבחינה בריאותית והן ירידה במשקל.

 

 

 

 

קרא עוד...

סהר מצליח בגדול!

 

לקרן היקרה אלו לא מילות סיכום אלא תודה והערכה! תודה שעזרת לי ועדיין עוזרת להבין את חשיבות העצמי שלי. תודה על ההקשבה והנתינה שלך. אני מרגיש טוב עם עצמי ונהנה מהתהליך. את תמיד שם לצידי גם אם הדרך לא תמיד קלה.

 

 

 

קרא עוד...

השינוי המדהים של יהודית פריש

אחרי שנתיים של פגישות פה ושם , ואחרי שלא הצלחתי לרדת ולו גרם כבר כמעט התייאשתי והתחלתי להישבר אך האנושיות והמקצועיות שלך משהו משהו בי להישאר . אמרת שאני ארד במשקל ויהי מה , גם אם זה הדבר האחרון שתעשי על פני האדמה . במקביל , תמיד הבטחת שזה לא יהיה הדבר האחרון ובינתיים , בלי עין הרע , מה שנכון – נכון !

 

 

 

קרא עוד...

המהפך של שמרית מאור

 

קרן היקרה "אדם טומן באדמת החיים את זרעי חלומותיו, וכל עוד הוא ימשיך להאמין בהם, כך הם בכוח החיים ימשיכו לפרוח עבורו". אני האמנתי. 19 ק"ג פחות שנשרו להם בזכות תמיכתך, בזכות תפריט מגוון שבנית לי, שלא מחסיר ממני דבר, שלא משאיר אותי רעבה ובנוסף מאפשר לפעמים להתפנק עם עוגת שוקולד חמה עתירת קלוריות , בזכות המפגשים השבועיים בסדנה שמעשירים מאוד את הדעת ומספקים מידע רב, מגוון, מעניין וחשוב על איך לפנק את הגוף במזונות בריאים, מגוונים וטעימים גם יחד.

 

 

 

קרא עוד...

מכתב תודה טלי אלבילייה

קרן היקרה לפני מספר שנים התחלתי לצערי לעלות במשקל "בקטנה". כל פעם עוד חצי קילו, עוד קילו שבסופו של דבר הצטברו לכ- 6 קילו מיותרים בגופי. לכאורה זה נשמע מספר שהוא לא נורא אבל גם אני וגם כל הסובבים אותי הרגישו בשינוי. מסתבר שלהוריד את אותם קילוגרמים עודפים זה לא כ"כ פשוט. בתיאוריה ידעתי (או לפחות ככה חשבתי) מה צריך לאכול, ולהתאמן - התאמנתי שנים בקביעות. אבל המשקל סרב לרדת. בסוף החלטתי להגיע אלייך לפגישה שבסיומה החלטתי להישאר לתהליך של מעקב עד להשגת המטרה (ירידה במשקל ושמירה כמובן).

 

 

קרא עוד...

חווה לובלינר לפני ואחרי


מכתב תודה לקרן הדיאטנית שלי-

לפני כחמש שנים החלטתי שכלו כל הקצים, ועלי לקחת אחריות על גופי, על בריאותי על ההרגשה שלי, ובעצם – על חיי. הגעתי אלייך בהרגשה של "בטטה" - שמנמנה... , בטיולים עם חברים תמיד נסחבת בסוף, מתנשפת, מחפשת בגדים שיסתירו את הצמיגים (לא תמיד בהצלחה – ראו תמונה), וכל מה שמתלווה להרגשה הכל כך לא נעימה הזאת. כך פחות או יותר נראיתי :

 

 

 

 

קרא עוד...

סיפור ההצלחה של דיקלה

ברצוני להודות לקרן התזונאית הנפלאה שעשתה את הבלתי אפשרי והצליחה לגרום לי להוריד משקל לאחר לידתי למרות שאני הייתי בטוחה שאני לא יעמוד בדיאטה או תזונה נכונה היא הצליחה להתאים לי תפריט מדהים , מעניין ואפילו טעים, למדתי לשנות את הרגליי ולשמור עליהם עד היום... וכמובן שספורט הוסיף לכל התזונה לאחר כל המעקב והעזרה הורדתי 15 קילו תוך שנה אחת בלבד

 

 

 

 

קרא עוד...

ההצלחה של איציק כהן

 

 

 

תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע לך מילות הערכה , על תשומת הלב האישית והחמה על ההתחשבות בכל פרט , על המעקב והטיפול אשר כפי שידעתי היה כפול , על המסירות בה טיפלת בי כל העת , עם היחס האישי וסבלנות האין קץ ,

 

 

 

קרא עוד...

בואו להצליח כמו חן

 

שמי חן גרינברג בת 26 מחדרה, כל החיים הייתי בחורה מלאה, ניסיתי המון דיאטות, הייתי מתחילה מחזיקה מעמד חודשיים מרזה הרבה ומעלה בחזרה פי 2 ... לפני כשנה החלטתי לשים סוף לזה, הרגשתי שאני רק משמינה מיום ליום, המצב הבריאותי שלי כבר היה לא טוב - כולסטרול של אישה בת 60 ככה הגדירה את זה הרופאה שלי. הגעתי לאתר של הדיאטנית קרן לפידות ,לאחר מס' דק' של שיחה כבר הבנתי שאני בידיים טובות! התחלנו בתהליך שהיה לעיתים קל אבל קרן תמיד הייתה שם לצידי.

 

 

 

קרא עוד...