בואו-להצליח-כמו-חן

בואו להצליח כמו חן

שמי חן גרינברג בת 26 מחדרה, כל החיים הייתי בחורה מלאה, ניסיתי המון דיאטות, הייתי מתחילה מחזיקה מעמד חודשיים מרזה הרבה ומעלה בחזרה פי 2 ... לפני כשנה החלטתי לשים סוף לזה, הרגשתי שאני רק משמינה מיום ליום, המצב הבריאותי שלי כבר היה לא טוב - כולסטרול של אישה בת 60 ככה הגדירה את זה הרופאה שלי. הגעתי לאתר של הדיאטנית קרן לפידות ,לאחר מס' דק' של שיחה כבר הבנתי שאני בידיים טובות! התחלנו בתהליך שהיה לעיתים קל אבל קרן תמיד הייתה שם לצידי.

 

כך נראתה חן לפני

 

 

 

כך נראית חן אחרי 

שמי חן גרינברג בת 26 מחדרה, כל החיים הייתי בחורה מלאה, ניסיתי המון דיאטות, הייתי מתחילה מחזיקה מעמד חודשיים מרזה הרבה ומעלה בחזרה פי 2 ...
לפני כשנה החלטתי לשים סוף לזה, הרגשתי שאני רק משמינה מיום ליום, המצב הבריאותי שלי כבר היה לא טוב - כולסטרול של אישה בת 60 ככה הגדירה את זה הרופאה שלי.
הגעתי לאתר של הדיאטנית קרן לפידות ,לאחר מס' דק' של שיחה כבר הבנתי שאני בידיים טובות!
התחלנו בתהליך שהיה לעיתים קל אבל קרן תמיד הייתה שם לצידי.
משבוע לשבוע התחלתי לרדת במשקל, הייתי בעננים, זאת הייתה ההרגשה הכי טובה בעולם.
למדתי ממנה המון- למדתי שאני לא בדיאטה אלא בונה אורך חיים בריא. במהלך כל התהליך לא הרגשתי לשנייה שחסר לי אוכל או מתוקים, להיפך אני אוכלת כל כך הרבה בשנה האחרונה  !!! אני לא מרגישה שאני בדיאטה אני לא מרגישה שחסר לי כלום אני אוכלת עד היום הכול רק בדרך נכונה וזה מה שעוזר לי להתמיד!!
למדתי שאני לא במרדף אחרי האוכל, שזה לא הכול בחיים והוא לא בורח לי .אם יבוא לי תמיד אפשר לאכול רק שהפעם זה לא יהיה פלטת שוקולד זה יהיה 2 קוביות- לשנות ולהתרגל לתפיסה חדשה זה האתגר שלי ושל כולם ועמדתי בו מעולה.
היום אחרי שנה בתהליך הורדתי 20 ק"ג ! ירדתי 2 מידות במכנסיים ואפילו כף הרגל שלי ירדה במידה, המצב הבריאותי שלי מעולה חזרתי להיות בחורה בת 26.
אני נכנסת לחנות בגדים ואני יכולה למדוד פשוט הכול והכל נראה מעולה עליי !
זאת הרגשה שלא הייתי מחליפה בעד שום הון שבעולם, אני סוף סוף יכולה להסתכל על עצמי במראה ולא להיגעל, אני סוף סוף שלמה עם עצמי, אני עדיין בתהליך הירידה בשאיפה להגיע לשלמות שלי ולשמור על זה!
אני יכולה רק להגיד לכל מי שעדיין חושב על זה ונמצא במצב שהייתי בו לפני שנה- אל תחשבו פעמיים תעשו את השינוי, אתם לא מתארים לעצמכם מה זה עושה לנפש!!
הדיאטנית קרן לפידות עשתה ועושה בשבילי משהו שאף דיאטנית או קבוצת תמיכה לא עשתה ( והייתי בהרבה) - האכפתיות , היחס החם, במשברים ובנפילות היא תמיד איתי תומכת מסבירה ומדרבנת, אני מרגישה אצלה כמו בבית , כמו משפחה. , מרגישים שאכפת לה בפן האישי ולא כי היא עושה את העבודה שלה וזה עושה את כל ההבדל , פשוט מדהימה!!
לא סתם אני מגיעה כבר שנה מחדרה לקריות וזה לא קל 
גם חייבת לציין מניסיון אישי שחובה דיאטנית צמודה ( ולא של קופח שיש לה עוד אלף כמוני) .

אם אצליח לגרום אפילו רק לעוד בן אדם 1 לעבור את התהליך הזה ולהרגיש את מה שאני מרגישה מבחינתי עשיתי את שלי, אני מאחלת לכולם בהצלחה ורוצה להודות לקרן בהזדמנות זו על הכול!

אוהבת חן גרינברג

כמה מילים מהדיאטנית קרן לפידות-שווקי:

הסיפור המרגש של חן מוכר להרבה מאתנו.... היום אנו בפתח של שנה חדשה וזו הזדמנות נפלאה לקחת יוזמה והחלטה אמיצה ולהתמודד יחד עם התמיכה והמעקב בתהליך של שינוי הרגלי אכילה.
אני יודעת- זה לא קל .... אבל זה יותר מאפשרי!
אני מזמינה את כל מי שרוצה לעשות שינוי ,להצטרף למסגרת מקצועית, בריאה, תומכת, מותאמת אישית ולראות את התוצאות.
קבוצות תמיכה וקליניקה אישית בקריות.
מאחלת לכולם שנה טובה ובהצלחה!
קרן לפידות-שווקי, דיאטנית קלינית
מומחית בתזונה רפואית, הרזיה, תזונת ספורט ותזונת ילדים ונוער

054-2517199